RITBET jest firmą rodzinną, działającą na rynku materiałów budowlanych od 1989 roku, jako firma prywatna z wyłącznie polskim kapitałem. Nasza praca jest nasza pasją, dlatego wszystko co robimy, staramy się robić najlepiej jak to tylko możliwe. W 1989 roku , w szczerym polu, stanął barak i formy do ręcznej produkcji kręgów betonowych, na których założyciel i obecny właściciel firmy sam zaczynał produkcję elementów.

Z czasem, w firmie przybywało pracowników a ręczne ubijanie mieszanki betonowej ustąpiło miejsca elektrowibratorom. Kolejnym stadium rozwoju były urządzenia wibroprasjące do półautomatycznej i automatycznej produkcji elementów, na których możliwa stała się wydajna produkcja wysokogatunkowych wyrobów

o najwyższym standardzie jakościowym, w tym również kręgów i zwężek z zawibrowywanymi automatycznie szerokimi szczeblami złazowymi.

Pod koniec 2011 roku, przy wsparciu środków unijnych, urochomilismy nową innowacyjną technologicznie linię do produkcji dennic z kinetą monolityczną prefabrykowanych w systemie PERFECT. Stanowią one uzupełnienie naszej oferty jako element składowy studni szczelnych typu DIN, składających się z elementów łączonych na uszczelki gumowe. Linia produkcyjna austriackiej firmy SCHLUSSELBAUER jest szczytowym osiągnięciem w dziedzinie produkcji monolitycznych podstaw studzienek, dzięki której spełniło się nasze marzenie o produkcji studzienek doskonałych.

Dobrze to za mało – róbmy to PERFECT

Zestaw_logotypow_kolorowych_EFRR